Террористы вывезли на свалку два самосвала трупов, — пресс-центр АТО

За истекшие сутки, зафиксировано 55 случаев применения боевиками артиллерии и реактивных систем по позициям и укрепрайонам сил АТО. Об этом сообщает пресс-центр АТО.

"Зона особливої активності бандитів змістилася в район Дебальцево. Знову обстріляно райони населених пунктів Міус, Чернухіно, Дебальцево, Орлово-Іванівка, шахта Полтавська, Нікішино, Ольховатка, Фащевка, Артемово, Рідкодуб, Кодема.

На Луганьсокму та Донецькому плацдармах терористи гатили по населених пунктах Верхня Вільхова, Сокольники, Артема, Щастя, Старий Айдар, Станічно-Луганське, Трьохізбенка, Фрунзе Опитне, Мар’їнка, Авдєєвка, Миколаївка.

Артилерія сил АТО з метою захисту мирних мешканців та придушення активно працюючих вогневих позицій противника, 52 рази наносила удар у відповідь.

Бойова робота наших бійців та українських партизанів є результативною. На одне зі звалищ Донецька терористи вивезли 2 самоскиди трупів своїх поплічників. Це і не дивно, адже бандити давно вже втратили людську подобу та уяву про християнські та загальнолюдські цінності.

Читайте также: 95-я бригада провела самый длинный рейд в военной истории мира

Упродовж доби до штабу АТО надійшла інформація про загибель 6 та поранення 3 цивільних осіб.

Чіпляючись за примарні ідеї створення так званої «новоросії», бандити ігнорують інтереси простих людей які не бажають бачити на своїй землі проплачених ворожим режимом найманців.

Прості люди, які проживають на тимчасово окупованих терористами та російськими найманцями територіях, починають скидати окови зі своєї свідомості.

Непоодинокі випадки, коли мешканці міст та сіл висували бандитам ультиматум забиратися геть з їхнього населеного пункту.

Днями, такий протест відбувся у місті Горлівка. На заклик людей: забиратися назад до своїх кремлівських господарів, путінські «випестки» жорстоко та бездушно придушили цю демонстрацію народного обурення", — говорится в сводке пресс-центра.

admin