Кличко літає приватним літаком із найбільшим забудовником Києва

Столичний міський голова Віталій Кличко ввечері 17 серпня прилетів з Неаполя до Києва на приватному літаку разом із відомими столичними забудовниками.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми«.

Журналісти зафіксували, як після посадки літака Cessna Citation XLS з віп-терміналу аеропорту «Бориспіль» вийшли Кличко та глава державної корпорації «Укрбуд», народний депутат Максим Микитась із дружиною.

Крім того, на борту літака була Марія Казанцева, яка фігурує в ЗМІ як член наглядової ради будівельної компанії City Capital Group.

Також одним із пасажирів виявився екс-нардеп від Партії регіонів, колишній керівник патронатної служби Київської міськадміністрації і бізнес-партнер забудовника Вагіфа Алієва у деяких проектах Вадим Столар.

Столара часто називають «сірим кардиналом» Києва. За словами експерта з містобудування Віктора Глеби, у 2015 році він проходив своєрідну співбесіду в офісі Столара, коли хотів влаштуватися в один із департаментів КМДА.

Як пояснив у коментарі журналістам Кличко, за оренду чартера платив Микитась. За словами мера, він випадково зустрів нардепа на вулиці в Неаполі й погодився придбати квиток на чартер, бо мав переліт зі «стиковкою», а Микитась летів прямим рейсом.

Микитась же заявив, що не платив за весь чартер, а лише купив квиток. При цьому повідомити, як він опинився в одному літаку з Кличком і Столаром, нардеп відмовився, зазначивши, що це «особисте питання».

У рахунку за переліт, який Кличко надав журналістам, вказано, що він має сплатити 1500 євро без ПДВ на рахунок зареєстрованої на Сейшельських островах компанії Tango limeted.

Журналісти запитали у компанії AirPink, що надає в оренду літак, яким скористалися Кличко і Микитась, чи можна придбати окремий квиток на чартер. Там заперечили таку можливість. Також в AirPink зазначили, що переліт літака Неаполь — Київ коштує 13 300 євро.

admin