У Луценка заперечують звинувачення екс-слідчого Суса

У Генеральній прокуратурі заявляють, що екс-слідчий Департаменту із розслідування особливо важливих справ з економіки Дмитро Сус робить заяви ЗМІ, які жодним чином не відповідають дійсності в розслідуванні кримінальних проваджень.

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Там назвали заяви екс-прокурора «викривальними фантазіями» і розцінюють їх, як спосіб тиску на слідство та суд.

Натомість у відомстві нагадали, через що відсторонили Суса від виконання службових обов’язків, наголосивши, що сам екс-слідчий «нечистий на руку», адже його декларація містить недостовірну інформацію

Нагадаємо, в інтерв’ю видання «Українська правда» Сус розповів, що генпрокурор давав йому вказівки, яким чином розслідувати ті чи інші кримінальні справи. Як приклад, він навів справу про «Нафтогазвидобування» стосовно суддів та особистий наказ Луценка про «закручування гайок» Рінату Ахметову.

Як відомо, Суса звільнили з ГПУ 13 квітня 2017 року за систематичне грубе порушення вимог законів про корупцію та прокуратуру.

Наразі екс-прокурора підозрюють у кримінальних правопорушеннях, передбачених частиною 3 та 4 статті 191 (привласнення/розтрата майна , зловживаючи службовим становищем) та статті 366-1 (декларування неправдивої інформації) КК.

Кримінальне провадження розслідує Національне антикорупційне бюро.

admin