Порошенко повністю втратив довіру в Європі – джерело в ЄС

Чинна влада в Україні повністю втратила підтримку та довіру в державах-членах Європейського Союзу.

Про це пише «Апостроф«.

За інформацією джерела в європейських дипломатичних кругах, ЄС поділився на дві групи щодо України, що пов’язано зі втратою довіри до керівництва країни.

«Порошенку вже ніхто не вірить з партнерів у Євросоюзі», – підкреслює джерело.

Перша група країн, в яку входить Франція, Німеччина, Іспанія, Італія, вважає, що Україна йде по шляху згортання реформ. Через це зазначені країни вважають, що ЄС має припинити підтримку України.

Також є такі держави-члени ЄС, як Польща, Литва, Швеція, які входять в другу групу. Їх позиція полягає в тому, що необхідно продовжувати спаринг з Росією і для цього потрібно активізуватись на східному напрямку, незважаючи на тривожні тенденції в Україні.

Водночас в Європі, за словами джерела, очікують результатів переговорів Росії та США по Україні. Якщо вони виявляться безрезультатними, то в ЄС нічого не будуть ініціювати по відношенню до України.

Нагадаємо, польський журналіст Веслав Романовскі вважає, що спроба арешту керівника «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі є безпорадною акцією людей президента Петра Порошенко, який намагається усунути свого колишнього друга від української політичної гри.

admin