БПП про Антикорупційний суд: Захід шантажує Україну

У «Блоці Петра Порошенка» вважають неприпустимим тиск з боку західних партнерів в питанні створення Антикорупційного суду.

Про це заявив нардеп від БПП Олег Барна у коментарі UA1.

«Я перший висловився з цього питання: дякуємо за сприяння, але шантажувати Україну наданням допомоги через своє бажання втручатися в інституції нашої держави — це вже занадто», – сказав Барна.

Депутат вважає, що країни, які хотіли підняти економіку за допомогою МВФ і допускали втручання у внутрішні справи, збанкрутували. Україна не повинна йти таким шляхом.

«Вони сподівалися, що ми це проковтнемо або вони змусять нас це проковтнути за допомогою своїх проплачених грантоїдних шавок – Шабуніна, Лещенка, «реанімаційного пакету реформ». Але суверенітет держави – перш за все. Державний муж повинен захищати інтереси народу і країни так, як бульдог захищає територію, а не продаватися за шматок заморської ковбаси, як шавка і лизати ноги злочинцям», – заявив нардеп.

Нагадаємо, раніше Європейський банк висловив незадоволення затримками в створенні Антикорупційного суду та інших реформ в Україні, що ставить під питання залучення фінансування по лінії міжнародних фінансових організацій.

admin