Голосуємо за Денісову – Парубій «продавив» потрібне голосування під час обрання омбудсмена

Під час обрання Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спікер Андрій Парубій двічі обмовився «голосуємо за Денісову».

На прес-конференції на тему «Призначення уповноваженого ВРУ з прав людини?» цей момент відзначив виконавчий директор «Української Гельсінської спілки з прав людини» Олександр Павліченко, передає кореспондент UA1.

«У ході дискусій перед початком голосування за омбудсмена Парубій два рази сказав «голосуємо за Денісову». Йшло зґвалтування закону і продавлювання потрібного голосування. Але вони (народні депутати, – ред.) забули, що відбувалось 5 років тому. Тоді так само ґвалтували закон. І та політична партія за це поплатилася», – наголосив Павліченко.

За словами правозахисника, нині над новообраним омбудсменом Людмилою Денісовою навис «Дамоклів меч».

«Формально рішення парламенту є легітимним. Однак, у разі перезавантаження парламенту, для позбавлення повноважень Денісової буде дуже багато причин. Політична сила, яка матиме бажання, зможе оскаржити це рішення», – додав Павліченко.

Нагадаємо, новопризначений Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова пройшла антикорупційну перевірку в апараті парламенту перед призначенням на посаду попри те, що не вказала у декларації деякі відомості про своє майно.

admin