Прокурор записав на маму все дороге майно, за собою залишив лише ВАЗ

Керівник Миколаївської місцевої прокуратури №1 Дмитро Левицький мешкає в будинку, який записано на його маму. Згаданий будинок прокурор до своєї декларації не вписав.

Про це повідомляє bihus.info.

Так, Левицький мешкає в будинку площею 354 кв. м у Миколаєві. Маєток біля річки з грудня 2016 року оформлений на його матір – Лідію Левицьку. Сама ж мама прокурора натомість мешкає у Врадіївці.

На Лідію Левицьку записано також дві миколаївські квартири й дві іномарки (Volkswagen Passat та Scoda Superb), якими користується її син. На самого ж прокурора не оформлено нічого, крім автомобіля ВАЗ.

Квартири та машини Левицький у декларацію вписав. Не декларування будинку він пояснив тим, що переїхав у нього лише у 2018 році тимчасово – доки у маминій квартирі, де він мешкав до того, ремонт. Однак у цій квартирі журналісти зустріли квартирантів.Натомість матір прокурора з приводу купівлі цього будинку заявила таке: «Я взяла дитині, бо я що, не маю права взять йому?».

Лідія Левицька має свій бізнес – кілька магазинів у Врадіївці та АЗС у м. Вознесенську на Миколаївщині. А її компанія ПП «Ашлар» почала будувати базу відпочинку в Коблевому, законністю забудови якого опікується її син.

Цікаво, що прокуратура активно звітує про поверненні державі землі у зоні відпочинку «Коблеве».Однак повертає вона її вибірково – не чіпає ділянки, які належать прокурорам, співробітникам СБУ та іншим посадовцям.

Партнеркою мами прокурора в ПП «Ашлар» є мати місцевого депутата Олексія Осипенка. Останній має у Коблевому 38 земельних ділянок – усіх їх він отримав в останні 10 років. А в прокуратури до депутата-латифундиста – жодних претензій.

Матір прокурора Левицького скуповує нерухомість не лише у Миколаївській області, а й на Полтавщині. Там живе другий її син В’ячеслав, який донедавна теж був прокурором.

admin