Луценко і Гройсман покривають рейдерів – депутат Дніпропетровської облради

Депутат Дніпропетровської обласної ради, голова ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гайворонський звинуватив прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та генерального прокурора Юрія Луценка у покриванні рейдерів та сприянні їх безкарності.

Про це він сказав на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами депутата, на Дніпропетровщині діє злочинне угрупування, яке займається «віджимом» бізнесу та захопленням фермерських господарств. Він також вважає, що суддя одного з місцевих судів допомагав рейдерам у цих питаннях, але покарання ніякого не поніс.

«Є суддя, який займався рейдерством, який співпрацював зі злочинним угрупуванням, і при цьому вирішував долі людей. По ньому відкрито кілька кримінальних справ, написано дуже багато скарг у Вищу раду правосуддя. Однак, ті скарги не розглядались. Цього суддю нещодавно було спіймано на вимаганні з членів фермерського господарства 30 тисяч доларів. Його досі не відсторонили від займаної посади, він продовжує  розглядати справи і виносити вироки», – сказав Гайворонський.

Він також повідомив, що звернувся до представників уряду та генпрокурора.

«Гройсман говорить про боротьбу з корупцією, з рейдерством. Але на рівні держави, у вищих ешелонах влади все робиться, щоб цей суддя пішов від відповідальності. Бо він є членом команди. Як інакше пояснити бездіяльність Вищої ради правосуддя? Чому у нас було стільки рейдерських атак і ніхто не поніс відповідальності. Рейдери всі відомі, покарайте їх. Якщо ви це не зробите, ми порахуємо, що вони ваші кращі друзі і робили все це разом з вами», –підкреслив Гайворонський.

Як повідомлялося раніше, в Одеській області у фермерів незаконно відбирають землю та врожай. Стоїть за рейдерством депутат Верховної Ради, заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

admin