НАБУ відкрило справу проти глави Сумської СБУ, який літає на вертольоті бізнесмена

Національне антикорупційне бюро України розслідує справу про отримання неправомірної вигоди головою управління Служби безпеки України в Сумській області Владиславу Косинському від бізнесмена Геннадія Буткевича, який є співвласником мережі супермаркетів АТБ.

Буткевич надав у користування Косинському вертоліт, на якому останній здійснив переліт з Дніпра до Сум вартістю у 5 тис. доларів, зазначив народний депутат Віталій Купрій на Facebook.

За словами Купрія, НАБУ вирішило розпочати розслідування щодо співвласника мережі супермаркетів АТБ, хоча раніше відкрило справу тільки про отримання неправомірної вигоди головою управління CБУ в Сумській області.

«Таким чином, все стало на свої місця. Антикорупціонери вважають, що Буткевич надавав співробітникам СБУ свій вертоліт протиправно, вочевидь із метою налагодження особистих стосунків для використання спецслужб у власних корисних інтересах», – резюмував нардеп.

Нагадаємо, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді міністра оборони в 2005-2007 роках, незаконно продав 24 га землі в м. Київ, яка належала Збройним Силам України (ЗСУ), за 122 млн гривень (у цінах 2005-2007 років).

admin