Заступника Супрун не притягуватимуть до відповідальності за висловлювання про «вони всі помруть»

Нацагентство з питань охорони праці не бачить порушень у скандальних висловлюваннях заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського щодо недоцільності лікування онкохворих за кордоном.

Про це під час засідання відповідної дисциплінарної комісії заявив його глава та очільник комісії Костянтин Ващенко, передає кореспондент інтернет-видання UA1, зазначаючи: рішення приймалось у закритому режимі після заслухання висновків представників різних інституцій близько години.

«Це не просте завдання для комісії, це – не класична дисциплінарна справа. Дискусія стосується коректності слів заступника міністра. Комісія не вбачає дисциплінарного проступку і пропонує прем’єр-міністру закрити справу«, – йдеться в заяві.

При цьому він зауважив: з урахування того, що висловлювання Лінчевського набуло значного розголосу в суспільстві, «комісія пропонує розглянути це питання на засіданні уряду«.

Разом з тим, зазначимо: сам Лінчевський разом з в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун після оголошення рішення залишив зал засідань, відмовившись від спілкування з журналістами.

Раніше екс-радник міністра з надзвичайних ситуацій Костянтин Гринчук заявив про повну недієздатність МОЗ у питанні з’ясування причин масового отруєння дітей останнім часом у різних містах.

admin