РФ не дала жодної відповіді щодо обміну полоненими – Геращенко про зустріч у Мінську

В ході засідання тристоронньої контактної групи в Мінську 25 липня сторонам не вдалося досягти прогресу в питанні обміну полоненими.

Про це у себе на сторінці в Facebook написала перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Російська Федерація так і не дала жодної відповіді на пропозицію передати їм 36 росіян в обмін на наших в російських тюрмах. Ні усної, ні письмової. Що свідчить про те, що РФ її громадяни не потрібні. Повністю контрольовані РФ представники окупованих територій заявили, що вестимуть розмову про звільнення заручників лише з однією людиною, вчергове таким чином намагаючись виконати замовлення Кремля щодо корекції складу групи.  Суверенне право України – визначати своїх переговорників, й звичайно, ні Москва, ні ОБСЄ, ані тим більше маріонетки Кремля на це впливати не будуть», – зазначила вона.

На думку Геращенко, Кремль поки що не готовий віддавати українців.

«Москва ще не склала ціну, що вимагати за цей козир, й планує і далі використовувати питання заручників для торгу, шантажу і в брудних політичних ігрищах», – вважає нардеп.

Нагадаємо, Геращенко закликала використовувати зізнання президента РФ Володимира Путіна про організацію Кремлем «референдуму» в Криму при підготовці позовів до міжнародних судів.

admin