У Франції через вбивство хлопця протестувальники закидали поліцейських «коктейлями Молотова»

У французькому місті Нант через загибель 22-річного хлопця, який був застрелений поліцейським під час перевірки автомобіля, відбулися зіткнення між поліцією і групами молодих людей, передає Оuest-France.

Відмічається, що, за словами поліцейських, ввечері 3 липня молодий чоловік, який перебував за кермом автомобіля, відмовився коритися їхнім вимогам і «зловмисно» скерував на них автомобіль. Один з поліцейських нібито ледь встиг відскочити, а другий застосував зброю. Протестувальники  стверджують, що «без попередження».  Отримавши вогнепальне поранення в сонну артерію, водій автомобіля помер в лікарні.

Обурені протестувальники кидали в правоохоронців «коктейлі Молотова», спалили кілька автомобілів і підпалили будинок асоціацій. Поліція відповіла сльозогінним газом. У прокуратурі назвали ситуацію в районі міста, де відбулися заворушення, «дуже неспокійною».

Наразі розпочато розслідування, мета якого – визначити, за яких обставин поліцейський застосував зброю.

Нагадаємо, у Рівненській області під час засідання Млинівської селищної ради сталася сутичка між правоохоронцями та активістами, які намагались потрапити у сесійну залу.

admin