Аваков помстився компанії зі «справи рюкзаків» відкликанням у неї ліцензії – нардеп

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зловживав повноваженнями, щоб не давати розслідувати «справу рюкзаків». Главі МВС у цьому всіляко допомагали його спільники в найвищих ешелонах влади, зокрема, Міністерство юстиції України.

Про це заявив народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, Аваков намагався залякувати детективів Національного антикорупційного бюро, разом зі своїми однопартійцями із «Народного фронту» погрожував звільненням його директору Артему Ситнику, навіть готував такі закони у парламенті.Його спільники у найвищих ешелонах влади, наголосив Соболєв, роблять те саме.

«Міністерство юстиції відкликало ліцензію у компанії, яка не побоялася сказати, що цією оборудкою із продажем рюкзаків за ціною в більш ніж 4 рази більшою був нанесений збиток державі. Так от у цієї фірми забрали ліцензію. Це зробило Міністерство юстиції за даними антикорупційного прокурора», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що справа «рюкзаків Авакова» стала найяскравішим прикладом, як у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі на чолі з Назаром Холодницьким «зливають» топ-корупційні провадження.

admin