Суддя, яка судиться з мером-хабарником, заявила, що справу «зливають»

Суддя Октябрського районного суду Полтави Лариса Гольник, яка звинуватила полтавського міського голову Олександра Мамая у пропонуванні їй хабара, заявила, що справу  «зливають» у суді.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Суддя Гольник зазначила, що у справі колишнього заступника мера Полтави Дмира Трихни, який був посередником у пропонуванні хабара, призначено дебати на 22 серпня. Однак, переконана вона, все свідчить про те, виправдувальний вирок не забариться.

За словами Гольник, суд відмовив у проведенні експертизи відео з флеш-носіїв на які в рамках негласних слідчих (розшукових) дій записувалося відео її зустрічей у січні 2015 року з мером Полтави Мамаєм та його екс-заступником Трихною.

Те ж саме, наголосила суддя, стосується й низки інших клопотань.

«Мамай розуміє, що засудження Трихни змусить САП висувати підозру і йому самому. Розумію, які значні ресурси кинуті на розвал справи посередника. 11 місяців тяглося слідство. Прокурорські відверто вигороджували Мамая та кількох інших фігурантів. У грудні 2015 року справа – тільки стосовно посередника – пішла до суду», – зазначила Гольник.

При цьому суддя додала, що кількарічна боротьба за те, аби домогтися справедливості й притягнення до відповідальності всіх причетних до тиску на неї й пропонування хабара, ймовірно, буде марною. «Справу «зіллє» колега-суддя…», – констатувала Гольник.

Нагадаємо, у вересні 2016 року суддя Лариса Гольник, а також суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко заявляли, що на них чиниться тиск, і попросили підтримки у боротьбі проти системи.

admin