Перевірять і Гриценка, і Полторака – у Раді розслідуватимуть факти розкрадання в армії

У парламенті розпочала роботу тимчасова слідча комісія, що вивчає факти розкрадання в армії та підрив обороноздатності країни.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Комісія досліджує період з 2004-го по 2017 рік, починаючи з діяльності екс-міністра оборони Анатолія Гриценка, закінчуючи роботою нинішнього міністра оборони Степана Полторака. Зокрема, члени комісії будуть вивчати операції Міноборони з продажем військової техніки, землі, питання матеріального забезпечення.

Також глава комісії нардеп від БПП Іван Вінник пообіцяв з’ясувати ставлення всіх міністрів оборони до НАТО і яка була «легенда» навчань під час кожного з них, тобто яка країна розглядалася як загроза.

Водночас, він заперечує, що комісія концентрує свою роботу виключно на діяльності Анатолія Гриценка, що був міністром оборони в урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова і Віктора Януковича.

«У роботі комісії немає політики, вона не спрямована на дискредитацію одного з кандидатів у президенти Анатолія Гриценка, як він усюди про це заявляє», – наголосив Вінник.

Остаточний звіт про роботу комісії приурочений до святкування Дня ЗСУ 6 грудня 2018 року. У цей день підсумки розслідування комісії планують зачитати в парламенті.

Як повідомлялося раніше, можливі порушення у виробництві мінометів «Молот» перевіряла людина, наближена до ідеолога їх виробництва, народного депутата Сергія Пашинського.

admin