До розкрадання $20 млн «Ощадбанку» причетні топ-політики із «Народного фронту» – Гнап

До схеми з розкрадання 20 млн доларів «Ощадбанку» причетний не лише народний депутат від групи «Воля народу» Станіслав Березкін. Нардеп у цій корупційній схемі тісно співпрацював із політиками з партії «Народний фронт».

Про це заявив журналіст Дмитро Гнап в ефірі 24 каналу.

За його словами, для того, аби банк видав великий кредит, менеджери або й навіть керівництво банку знали, кому і під що вони його видають.

У схемі з розкрадання коштів «Ощадбанку», зазначив Гнап, кредити брали підконтрольні Березкіну підприємства під заставу певного майна. За допомогою впливу на нотаріусів, це майно, стверджує журналіст, перепродавалося іншим фірмам. І, таким чином, у банку не було ні грошей, ні майна, бо залишалися лише фірми-прокладки з порожніми шафами.

Гнап наголосив, що Березкін та фінансова група «Креатив», яка фігурує в справі, тісно співпрацюють з політиками із «Народного фронту», адже главою «Ощадбанку» є один із очільників партії Андрій Пишний – людина наближена до екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

Пишний, переконаний Гнап, просто не міг не знати про кредити в сумі 20 млн доларів. Тому, вважає журналіст, тут питання або посадової недбалості, або можливого злочинного умислу Пишного, як одного із керівників «Народного фронту» й глави «Ощадбанку».

До того ж, зауважив Гнап, нещодавно з’явився інший епізод, який пов’язує «Народний фронт» із депутатом Березкіним у питанні до шахрайства і зловживань.

«В останні місяці за підтримки інших політиків з цієї партії група «Креатив» почала займатися рейдерством на сільгосппідприємствах України. Все це робилося за допомогою тітушок, якими керував пан Юрій Береза з «Народного фронту», навіть не приховуючи цього», – розповів журналіст.

Загалом кількість топ-політиків із політсили «Народний фронт» в історії з «Ощадбанком» та розкраданням мільйонних шахрайств банку і масовими рейдерськими захопленнями, за словами Гнапа, вже складається у певний пазл.

Нагадаємо, 24 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала генеральному прокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з депутата Станіслава Березкіна. А перед тим у справі про розкрадання 20 млн доларів «Ощадбанку» було затримано 10 осіб, серед яких виявився син нардепа – Максим Березкін.

admin