Кличко порадив киянам брати з нього приклад і ставити бойлер

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що центральне постачання гарячої води буде в разі наявності газу, але радить киянам мати бойлери.

Про це він розповів у розмові з Українською правдою.

Відповідаючи на запитання про гарячу воду, Кличко сказав, що це питання – «до Коболєва» (голови НАК «Нафтогазу»Андрія Коболєва – Ред.).

«От говорять, що Кличко закрутив крани та виключив гарячу воду. Вибачте, я знов починаю жартувати: Що потрібно, щоб холодна вода стала гарячою? Підігріти? Правильно! А чим ми гріємо воду? Газом! А газу нам зараз не дають», – заявив мер.

На запитання, чи є в нього самого гаряча вода, Кличко відповів: «У мене бойлер».

«Раніше в усіх було центральне водопостачання. І ми всі залежали від водопостачання. Але всі ми хочемо незалежності в цьому. Якщо є гаряча вода – дуже добре, якщо немає, можна включити бойлер. Я розумію, що не кожен може це собі дозволити. Але ми всі заручники тієї системи, яка досталася нам у спадок. Вона така», – сказав київський голова.

Кличко зазначив, що розуміє Коболєва, «але не можна відстоювати інтереси компанії, не враховуючи інтереси мешканців міста».

На зауваження, що людям не цікаво, хто винен у відсутності гарячої води, мер відповів: «Я готовий це надати, але дайте нам газ! На протязі тижня ми цю проблему вирішимо».Як відомо, у багатьох столичних житлових будинках, лікарнях, дитячих садочках та інших установах вже п’ятий місяць відсутнє гаряче водопостачання.

Як повідомлялося раніше, повернути гарячу воду жителям Києва зможуть не раніше, як через два тижні.

admin