Держава створює умови: Коломойський розповів, чому не засуджує Ахметова за «Роттердам+»

Бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що не засуджує бізнесмена Ріната Ахметова, який заробляє на схемі «Роттердам+». В інтерв’ю каналу KishkiNa Коломойський зазначив, що Ахметов грає за правилами, прописаними державою.

За його словами, Ахметов встановив контроль над сферами впливу екс-президента Віктора Януковича, після того, як останній втік з країни.

«Погано лежало — не погребував, взяв. В результаті сьогодні Рінат Леонідович контролює 30% ВВП. А при Януковичі контролювали в кращому випадку 15 або 20%», — пояснив Коломойський.

Водночас, бізнесмен додав, що з моменту втечі Януковича з країни ВВП в Україні зменшився в 2-2,5 рази. Коломойський повідомив, що наразі Ахметов також контролює 50 відсотків валютної виручки в країні.

«Я вважаю, що Ахметов все робить в рамках українського законодавства. Це як: кожна команда грає на стільки, на скільки їй дозволяє грати суперник… Держава створює умови, в якому одна людина, без прізвища, може контролювати 30% ВВП», – резюмував Коломойський.Нагадаємо, Коломойський вважає главу «Батьківщини» Юлію Тимошенко фаворитом президентських виборів в 2019 році.

admin