Держкомтелерадіо витратить 0,7 млн грн на пропаганду НАТО

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) заплатить ПП Петренко І.М. 776 тис. 776 гривень за проведення інформаційної кампанії «Співпраця Україна-НАТО як каталізатор реформ».

З результатами відповідних торгів можна ознайомитися на сайті державних закупівель Prozorrо.

Всього в електронних торгах на закупівлю цієї послуги брало участь шість претендентів. ПП переможця запропонувало найнижчу ціну. Очікувана вартість закупівлі становила 2 млн 619 тис. гривень.

В рамках кампанії передбачено створення та трансляція циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення та розповсюдження в громадських місцях, навчальних закладах інформаційно-роз’яснювальних матеріалів (літератури) – брошур, листівок, буклетів.

Метою кампанії є підвищення рівня інформованості та розуміння широкими верствами населення щодо впровадження внутрішніх реформ в процесі євроатлантичної інтеграції та утвердження в українському суспільстві свідомої підтримки членства України в НАТО.

Нагадаємо, нардеп Гопко закликала вкладати більше ресурсів і здійснювати інформаційно-просвітницьку кампанію про вступ в НАТО.

admin