У Кропивницькому ошукали іноземних студентів: частина грошей за навчання зникла

Студенти-іноземці, які навчаються на міжнародному факультеті Донецького медичного університуту в Кропивницькому виявились ошуканими.

Наразі багато з них знаходяться в Україні з порушеннями міграційного законодавства, і як виявилось оплачені ними гроші за навчання не потрапили до учбового закладу, – повідомляє Гречка.

Про це під час зустрічі зі студентами повідомив в.о. першого проректора з науково-педагогічної роботи Ігор Анатолійович Хрипаченко сьогодні, 14 листопада.

 

-Ми зафіксували масу порушень, які привели до того, що наразі серед вас немає жодного студента, який оплатив належну суму за навчання, – зазначив Хрипаченко і додав, що у багатьох студентів є проблеми з міграційним законодавством. За дане порушення Олександра Мухіна , декана міжнародного факультету відсторонили від роботи.

Хоча студенти демонструють чеки про оплату тої суми, якої мало б вистачити на рік навчання, виявилось, що частина коштів залишилась у кишені рекрутерів, які запрошували їх на навчання в Україну. Студентам обіцяють, що з понеділка кожен отримає документ, де буде вказано скільки грошей із оплачених рекрутеру потрапило до університету,а скільки вони ще винні.

admin