Активісти спробували провезти до Адміністрації Президента, ритуальну труну, що символізувала досі не розслідуванні вбивста героїв Небесної Сотні

Праворадикальним українським націоналістам не вдалось провести сьогодні акцію біля Адміністрації президента. Хтось із «своїх» здав інформацію щодо акції правоохоронцям. 

Представники українських націоналістичних організацій зібралися вчора на Майдані, щоб відсвяткувати Водохреще та відзначити та пом’янути роковини подій на Майдані цього дня п’ять років тому.

Після цього активісти спробували провезти, так звану, ритуальну труну до Адміністрації Президента, але в цьому їм завадили правоохоронці. Акція з пронесенням труни до АП за задумом організаторів мала символізувати досі не розслідуванні вбивста героїв Небесної Сотні.

Представники поліції оточили автомобіль, в якому перевозили труну та відібрали її. Сутичок між поліцією та учасниками акції вдалось уникнути.

У керівників націоналістичних організацій та організацаторів акції виникає питання: як і від кого поліція довідалась, що в автомобілі знаходиться труна?

Ростислав ДЕМЧУК

admin