Будувати дорогу біля аеропорту, під яку до Євро-2012 вирізали частину парку, наразі не планують

Відновлювати будівництво дороги вул. Ряшівської до вул. Наукової, яку почали будувати під час підготовки до футбольного чемпіонату Євро-2012, вирізавши біля львівську аеропорту частину парку, Львівська міська рада поки не планує.

Як повідомила під час засідання сесії Львівської міськради директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк, на будівництво цієї дороги у 2010 році був виготовлений проект, у 2011 році роботи, замовником яких було управління капітального будівництва, розпочалися. «І було використано коштів 21 млн грн. Компанія «Онур» ці роботи проводила. На сьогодні борг перед «Онуром» не погашений», – зазначила Ірина Маруняк.

Чиновниця запевнила, що сьогодні проект вже потрібно коригувати. Оскільки дев’ять років назад будівництво дороги оцінювали у 143 млн грн. Нині проект коштуватиме вже щонайменше 430 млн грн. Окрім того, починаючи будівництво дороги у 2011 році, не були вирішені питання з садовим товариством, яке володіє земельними ділянками та об’єктами нерухомості поблизу аеропорту.

«На сьогодні необхідно цей проект корегувати, заново оцінювати вартість будиночків і земельних ділянок, вести перемовини з власниками, і на сьогодні за мінімальними підрахунками вартість проекту 430 млн грн. Ми маємо бути свідомі, що якщо цього року корегуємо, то наступного приступаємо до виконання робіт. Тому я пропоную коригувати цей проект наступного року, щоб у 2021 році приступити до виконання», – сказала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року депутати міської ради Львова підтримали петицію щодо будівництва дороги від вул.Ряшівської(біля Львівського аеропорту до вулиці Наукової.

admin