Данилюк про обіцянки кандидатів знизити ціну газ: Це фейк і популізм

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що обіцянки кандидатів у президенти України знизити ціну на газ є фейком, адже вони не знають, як цього досягти.

Про це екс-міністр сказав в ефірі Радіо НВ.

За словами Данилюка, необдумане зниження тарифів матиме свої наслідки. Зокрема, зауважив екс-міністр, припиниться співпраця України з Міжнародним валютним фондом, а наразі без МВФ країна не зможе існувати, особливо у рік виборів.

«Отакі обіцянки, коли люди обіцяють і не знають, як зробити, це можна назвати популізмом, це можна називати фейком. Тому що, коли кандидат знає, що це нереально, але все одно це пропонує, – це є фейк», – наголосив Данилюк.

Крім того, екс-глава Мінфіну заявив, що дві ціни на газ – для промисловості та споживачів – створюють можливості для зловживань.

«І хто цим користується? Ті самі, які зараз пропонують знизити ціну на газ, щоб повернутися до старих схем», – додав Данилюк.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що в травні ціна на природний газ для населення може підвищитися ще на 20%.

admin