Кернеса консультує нардеп від БПП Грановський

Народний депутат Верховної Ради від БПП Олександр Грановський консультує харківського мера Геннадія Кернеса у справі про незаконне позбавлення волі, викрадення і погрози вбивством.

Про це розповів сам мер в інтерв’ю виданню Новое время.

У виданні пишуть, що Грановський відомий своєю репутацією у судових колах, однак Кернес вплив нардепа заперечує. Каже, що він цікавий йому як юрист.

«Це моє особисте право – звернутися до такого адвоката і юриста як Грановського. Він знає сьогоднішнє законодавство, у зміні якого він бере участь, як той, хто голосує, як ініціатор, як людина, котра розуміє ціну слову і закону», — сказав харківський мер.

Олександр Грановський балотуватиметься на парламентських виборах від Харкова, натомість Кернес зауважує, що сам покликав депутата представляти місто, адже від попереднього Олександра Кірша («Народний фронт») жодної користі не було.

«Ні президент, ніхто інший не змушував мене працювати з Олександром Грановським. Це моя особиста ініціатива зробити пропозицію Грановському, депутату Верховної Ради, для того, щоб Харків був представлений більш сильними нардепами. Він уміє працювати, уміє лобіювати інтереси», — розповів Кернес.

Нагадаємо, раніше Геннадій Кернес визнав, що підтримує чинного президента Порошенка, адже той надав гарантії для виконання обіцянок, на які харків’яни чекають десятиліттями.

До слова, прокуратура обвинувачувала Кернеса та його охоронців у викраденні та катуванні активістів Євромайдану. Однак 10 серпня через неявку прокурорів Полтавський суд закрив справу проти харківського мера.

Пізніше генпрокуратура подала апеляцію щодо закриття справи Кернеса, а очільник ГПУ Луценко повідомив в інтерв’ю Українській правді, що за закриттям справи стоять народні депутати, і натякнув, що «помічники» Кернеса невдовзі балотуватимуться від Харківського округу.

admin