Порошенко вирішив відправити Супрун у відставку – психіатр Глузман

Український дисидент та президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав електронного листа керівникам психіатричних установ, в якому повідомив, що чинний президент Петро Порошенко вирішив звільнити з посади в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.

Один з адресатів електронного листа Глузмана надав його роздруківку редакції BIHUS.Info, попросивши про анонімність.

Слід зазначити, що Глузман підтвердив здійснення розсилки листа керівникам психіатричних установ. За його словами, Порошенко прийняв рішення про звільнення Супрун.

«Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджене з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито) кримінальну справу у зв’язку зі зникненням грошей, призначених для закупки медикаментів. Це розкрила Рахункова палата», – йдеться у листі.

Крім того, президент Асоціації психіатрів України зазначив, що вже відомо, хто очолить Міністерство охорони здоров’я замість Супрун.

«Вже погоджена кандидатура наступного міністра. Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці», – написав Глузман.

Також у листі йдеться про те, що одним із заступників міністра охорони здоров’я, скоріше за все, стане психіатр. Водночас, Глузман відреагував на те, що його лист опинився у руках журналістів.

«Як лист до вас потрапив? Якщо залишиться Петро Порошенко,то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він – депутат, нормальна людина… Петро сказав Супрун гасити вже. Але, очевидно, тиск іде якийсь», – розповів президент Асоціації психіатрів України.

НагадаємоМіністерство охорони здоров’я має намір ініціювати оголошення епідемії кору в Україні.

admin