Голова фракції БПП пригадав, як Тимошенко «озиралася» на Росію у питанні ПДЧ в НАТО

Якби Україна у 2008 році отримала план дій щодо членства в НАТО, то нині не було б 10 тисяч загиблих, не було б захоплення Криму і Донбасу.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти« на телеканалі ZIK заявив голова фракції БПП у Верховній Раді України Артур Герасимов.

Гість головного ток-шоу країни, коментуючи ухвалений Верховною Радою закон щодо змін до Конституції, які закріплюють стратегічний курс країни до ЄС та НАТО, нагадав, хто десять років тому виступав проти ПДЧ в НАТО.

«Ми всі пам’ятаємо, хто тоді був проти цього і хто виступав на Мюнхенській конференції і казав, давайте подивимося, як же Росія зреагує. Маю на увазі тодішнього прем’єра Юлію Тимошенко. І, я щось забувся, але давайте згадаємо, у 2014 році, коли на нас напали, коли російська армія зайшла у Крим та на Донбас, ми були хто? Ми були позаблокові, як нам тут всі говорять, що будете позаблокові – і буде вам щастя», – заявив Артур Герасимов.

Політик переконаний, що голосування у парламенті щодо змін до Основного закону – це історичне рішення, яке є надважливим. Він нагадав, що попри 335 голосів «за», спротив у парламентській залі був.

Відповідаючи на запитання, чи готові у НАТО прийняти Україну найближчим часом, Артур Герасимов запевнив: «Більш ніж готові, тому що українська армія входить до переліку найсильніших армій Європи. Ми маємо реальний досвід боротьби з ворогом».

Гість головного ток-шоу країни акцентував, що, коли до України приїжджають іноземні військові, щоб навчати українських, у підсумку, більше навчаються у них самі.

Нагадаємо, 7 лютого народні депутати підтримали внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. Того ж дня голова ВРУ підписав закон.

Президент України Петро Порошенко під час виступу у ВРУ наголосив, що позаблоковість Україну ні від чого не врятувала, держава має рухатись до ЄС та НАТО.

Народний депутат, секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник не виключає, що Україна може отримати план дій щодо вступу в НАТО у 2020 році.

admin