Семінар з протидії насильству та булінгу провели для одеських педагогів

Для педагогів Одеси провели семінари-практикуми з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорсткого поводження та булінгу

Протягом лютого 2019 року для педагогів навчальних закладів Одеси проводили семінари-практикуми з елементами тренінгу «Відпрацювання механізмів взаємодії педагогів з іншими організаціями та службами з питань запобігання та протидії домашньому насильству, жорстокого поводження та булінгу».

В ході семінарів тренери громадської організації «Ла Страда-Україна» провели для педагогічних працівників і представників психологічної служби закладів освіти практичні заняття з питань правового забезпечення реагування у випадках жорстокого поводження з дітьми, в тому числі домашнього насильства і булінгу.

Також учасників семінарів ознайомили з психолого-педагогічними особливостями профілактичної роботи з протидії насильству.

На завершення семінару-практикуму педагоги отримали інформаційну літературу щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також насильству за ознакою статі.

admin