Тимошенко підтвердила факт мільйонних внесків для «Батьківщини» від фейкових донорів

Кандидатка у президенти Юлія Тимошенко визнала, що частина людей, які перераховують благодійні внески на рахунок її політичної партії «Батьківщина», роблять це не особисто.

Про це Тимошенко заявила в ефірі програми «Право на владу», коментуючи розслідування телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом», пише Bihus.info.

Читайте також: Касирка, безробітний та майстер манікюру: від кого «Батьківщина» отримувала мільйонні внески

Кандидатка в президенти заявила, що партія вже зв’язалася зі своїми осередками в регіонах.

Ми розібралися з цими фактами. Що з’ясувалося? З’ясувалося, що ті середні підприємці, які хочуть сьогодні допомогти нам і перерахувати гроші, не можуть це зробити від себе, тому що миттєво відкриваються кримінальні справи та нищаться ці підприємці. І тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, не підприємці і намагаються через них внески внести ті, які сьогодні допомагають нашій партії і нашим виборам, 
– відповіла Тимошенко.

Напередодні журналісти телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом» повідомили, що в другому півріччі 2018 року мешканці невеликих міст та селищ нібито жертвували «Батьківщині» сотні тисяч гривень. Значні суми вносилися через жінку, що працює касиром в супермаркеті в передмісті Києва, майстриню манікюру з Кіровоградської області, працівницю автомийки з Сум. Хто насправді передав ті гроші «Батьківщині» Юлія Тимошенко так і не розповіла.

Партія «Батьківщина» Юлії Тимошенко отримувала мільйонні внески від фальшивих донорів: відео

admin