В Путіна забирають важливе: розкрито головну мету санкцій проти Росії

Відомий український журналіст Павло Казарін розкрив головну мету санкцій проти Росії.

Про це він розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

За словами Казаріна, природа санкцій проти Росії полягає в тому, що вони не використовуються для того, щоб міняти якийсь режим.

“Санкції інструментальні – якщо держава перестає поводитися за правилами, якщо вона починає поводитися як гопник і бити сусідів заточкою в живіт, то потрібно скоротити кількість ресурсів, які є в розпорядженні цієї країни. Тоді теоретично вона зможе спрямовувати на військові операції менше ресурсів. Умовно кажучи, цього хулігана потрібно посадити на пайок не з трьох тисяч калорій, а з однієї, щоб він був ослаблений і не мав можливості завдати шкоди своїм сусідам”, – пояснює він.

Журналіст згадує, що введені санкції Сполучених Штатів проти Куби не призвели до того, що Фідель Кастро втратив свою посаду.

“Ні, він благополучно досидів на цій посаді до глибокої старості, а потім передав владу своєму братові. Але за підсумком всього санкційного тиску Куба втратила величезні гроші. Фідель Кастро продовжував залишатися на чолі кубинської держави, але вона біднішала з тим, як він залишався на посаді. Куба залишалася задвірками світової цивілізації, не ставала фронтменом в якихось високотехнологічних областях. Завдання санкцій, які введені відносно Росії, точно такі ж”, – розповів Казарін.

Тобто, вони повинні скоротити кількість ресурсів, які знаходяться у розпорядженні країни-агресора, щоб вона не відправляла ці ресурси на війну з Україною або якимись іншими державами.

Повний текст інтерв’ю читайте тут: Проти України Росія воює з однієї причини, а з Кримом проблеми – журналіст Павло Казарін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

admin