Вбивство Гандзюк: З Мангера зняли електронний браслет і повернули закордонний паспорт

Очільнику Херсонської облради Владиславу Мангеру, підозрюваному у замовленні вбивства Катерини Гандзюк, повернули закордонний паспорт, а також зняли з нього електронний браслет. Про це повідомив адвокат Мангер Дмитро Ільченко.

За його словами, це сталося 6 березня. Тоді ж суд відсторонив Мангера від посади на місяць. Ільченко розповів, що захист Мангера планує оскаржити рішення суду про відсторонення на місяць їхнього клієнта від посади очільника Херсонської облради.

«Скаргу ми ще не подали. У нас є 14 днів на оскарження рішення суду», – сказав він. Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

12 лютого поліція значно посилила охорону Шевченківського районного суду, де відбувався розгляд справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк. Мангера захищали адвокати Онищенка, Штепи і Савченко. Захист Мангера добився перенесення розгляду справи на 13 лютого. Підтримати Владислава Мангера під будівлю суду прийшли півтора десятка людей.

Спілкуватися з журналістами учасники акції відмовлялися та ховали обличчя від камер. 13 лютого Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка. Прокурор заявила, що підозрювані в організації вбивства Гандзюк платили та погрожували потенційним свідкам за мовчання. У прокуратурі повідомили, що Мангер заплатив за вбивство Гандзюк базою відпочинку.15 лютого суд вирішив взяти голову Херсонської облради Владислава Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави у розмірі 2 мільйони 497 тисяч 300 гривень. 

За Мангера внесли майже 2,5 мільйона застави і він вийшов із СІЗО. 18 лютого підозрюваний в організації вбивства радниці міськголови Херсону Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер вийшов на роботу.

21 лютого Мангер звернувся до суду з проханням передати його справу, у якій наразі слідство веде СБУ, до Держбюро розслідувань.

admin