До штабу Зеленського приїхав нібито Автомайдан – вимагають повторно здати аналізи

Під офіс штабу кандидата у президенти Володимира Зеленського 10 квітня приїхали невідомі в автомобілях зі символікою Автомайдану.

Про це заявили у «Зе!Команді».

«До нас уже вдруге багато людей. Сьогодні приїхала шанована організація. І вони просять Зеленського здати аналізи. І дуже багато разів повторювали, що приїдуть і до Петра Олексійовича», – сказав коментатор на відеокамеру.

Однак, за словами штабістів, протестувальники не поспішали їхати до Порошенка, а чекали на журналістів: «А зі ЗМІ приїхав, на жаль, тільки телеканал «Прямий».

За кілька годин до акції на сторінці ГО Автомайдану справді опублікували оголошення про те, що вони їдуть до Зеленського і Порошенка з вимогою пройти тести на алко- і наркозалежність.

Та після цього активісти ВО «Автомайдан» інформацію про заплановані акції протесту спростували, уточнивши у коментарях до допису, що ймовірним учасником, який використав символіку руху, був Сергій Коба. Його звинуватили у тому, що той часто використовував ім’я Автомайдану у своїх цілях.

Нагадаємо, після офіційного оголошення ЦВК результатів першого туру президентських виборів у містах України почали з’явилися білборди, на яких зображено чинного главу держави Петра Порошенка із президентом РФ Володимиром Путіним.

admin