Коломойський відомий як троль, який переховується від правосуддя, – Гнап

Олігарх Ігор Коломойський відомий тим, що дуже часто змінює свою думку, а крім того він переховується від правосуддя.

Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявивполітик і колишній журналіст Дмитро Гнап.

Ведуча поцікавилася, наскільки суспільство буде робити кореляцію між заявами олігарха Ігоря Коломойського і президентом Володимиром Зеленським. У відповідь він зауважив, що Коломойський відомий як троль – це людина, яка дуже часто змінює свою точку зору. Також пан Гнап додав, що олігарх може використовувати «стьоб» над журналістами, як це було в історії з подвійним громадянством. 

«Сьогодні Коломойський може сказати одне, завтра – інше. Чому ми зараз обговорюємо заяви людини, які переховується в Ізраїлі від американського та українського правосуддя?» – здивувався Дмитро Гнап.

Як зауважив пан Гнап, його більше цікавлять відповіді, коли Коломойський поверне 5 мільярдів доларів, виведених із Приватбанку, які закривалися податками українців.

«Коли він поверне мільярд доларів, виведений з Укрнафти? Це 6 мільярдів доларів, які були вкрадені у платників податків, через що у нас немає частини нормальних доріг, недофінансована армія, медицина, школи. От це мене найбільше цікавить», – констатував Дмитро Гнап.
admin