Розенко прокоментував можливу відставку уряду після інавгурації Зеленського

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко вважає, що підстав для відставки уряду у зв’язку із обранням нового президента немає, оскільки Кабінет міністрів формується і є підзвітним виключно Верховній Раді.

Про це Розенко сказав у коментарі УНН.

«Життя, безумовно, розставить усе на свої місця, але уряд працює, і я зараз не бачу жодних підстав для того, щоб якимось чином у конституційний спосіб були здійснені якісь зміни в цьому напрямку», – зазначив віце-прем’єр, відповідаючи на запитання, чи готовий він співпрацювати із командою новообраного президента Володимира Зеленського.

За його словами, підстави для зміни складу або відставки уряду чітко визначені у Конституції. За ними уряд складає свої повноваження перед новообраною Верховною Радою і доля уряду перебуває в руках парламенту.

При цьому він додав, що президент України, згідно з наданими йому повноваженнями, має вносити на розгляд Верховної Ради своїх представників у Кабміні й це його конституційне право – брати участь у формуванні уряду. Попри те, Кабмін підзвітний і підконтрольний Верховній Раді, сформований коаліцією парламенту у Верховній Раді Україні, вказав Розенко.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що ще не знає, чи буде розпуск Верховної Ради

admin