Зеленський провів важливу зустріч з іноземними банками: розкрито подробиці розмови

Майбутній президент Володимир Зеленський провів зустріч з керівниками іноземних банків в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Зеленського.

Зокрема, Зеленський запевнив, що як президент буде гарантом для кожного великого інвестора. Крім того, він підкреслив, що вважає пріоритетним забезпечення макроекономічної стабільності за допомогою незалежності НБУ, співпраці з МВФ та дотримання зваженої політики у сфері публічних фінансів.

Зазначимо, на зустрічі були присутні керівники: Raiffaisen Bank Aval, Pravex-Bank – Intesa Sanpaolo, Ukrsibbank – BNP Paribas, Credit Agricole, City Group, SEB, Piraeus, Credit West Bank, ProCredit Bank, Alfa Bank, Deutsche Bank, представники Незалежної асоціації банків України, і представники команди – Абромавичюс Олександр Данилюк, Андрій Богдан, Іван Баканов і Вікторія Страхова.

Додамо, банкіри чекають від Зеленського підтримки і незмінності реформ, розпочатих НБУ, реформи судової системи. Фінансисти відзначають, що банки повинні кредитувати реальний сектор економіки.

Зеленський провів важливу зустріч з іноземними банками: розкрито подробиці розмови Зеленський провів важливу зустріч з іноземними банками: розкрито подробиці розмови

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський зажадав від народних депутатів Верховної Ради призначити дату його інавгурації на 19 травня. На думку Зеленського нардепи зараз «діють виключно в своїх інтересах, бояться розпуску Ради і затягують призначення дати інавгурації».

Дмитро Разумков, радник новообраного президента Володимира Зеленського, зазначав, що команда “Зе” наполягає на тому, щоб інавгурація відбулася в неділю, 19 травня, щоб уникнути можливого транспортного колапсу в центрі Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

admin