«Шахтар» завдяки дублю Мораеса переміг «Копенгаген» в товариському матчі: відео

У п’ятницю, 5 липня, донецький «Шахтар» провів відразу два спаринги на тренувальному зборі в Австрії.

Шахтар – Копенгаген 2:1
Голи:
Мораес, 16, 21 – Хольсе, 40

Після нічиєї з німецьким «Юрдінгеном» (1:1) підопічні Луїша Каштру помірялися силами з чемпіоном Данії «Копенгагеном», обігравши суперника – 2:1.

Перший тайм проходив за повного контролі донецької команди, що заслужено переросло в два забиті голи. Обидва на рахунку Жуніора Мораеса. Після одного з точних ударів гравцеві надавали медичну допомогу, але він зміг заспокоїти вболівальників «гірників» і продовжив матч.

«Копенгагаен», після провалу оборони «Шахтаря», зміг відквитати один гол в першій половині. Другий тайм ознаменувався лише одним небезпечним моментом – в кінці матчу Коваленко потужним ударом перевірив штангу воріт суперника.

«Шахтарю» на австрійському зборі належить провести ще 3 спаринга. Суперниками команди Каштру будуть сербський «Пролетер», австрійський «Вольфсбергер» і кіпрський АПОЕЛ.

Новий сезон «Шахтар» буде відкривати 28 липня – в цей день в Одесі «гірники» розіграють з «Динамо» Суперкубок України.

Відеоогляд матчу «Шахтар» – «Копенгаген»