В Україні заборонили вакцину від смертельної інфекції

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила до використання вакцину від менінгококової інфекції.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт відомства.

Дані про заборону до застосування вакцини з’явилися в понеділок, 5 серпня. У відповідності до Розпорядження Держліккслужби заборонено реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу MEHAKTPA/MENACTRA вакцина менінгококова полісахаридна серогруп А, С, Y та W-135 кон’югована дифтерійним анатоксином, розчин для ін’єкцій по 0,5 мл (1 доза) у флаконах № 1.

Виробником препарату є Сполучені Штати Америки “Санофі Пастер Інк.” з маркуванням іноземною мовою.
Підставою для заборони став лист ТОВ “Санофі-Авентіс Україна” від 02.08.2019 № 9099 та у зв’язку з реалізацією вказаної зазначеної серії лікарського засобу.

В Україні заборонили вакцину від смертельної інфекції

Нагадаємо, менінгококова інфекція – гостре інфекційне антропонозне захворювання, яке спричиняється менінгококом, характеризується хвороба поліморфізмом клінічних симптомів та передається повітряно-крапельним шляхом переважно зі слизом при чханні, кашлі, під час розмови з хворим чи носієм хвороби, під час поцілунку.

Нагадаємо, нещодавно світ сколихнула жахлива історія з Нової Зеландії. Там молода дівчина раптово померла у день весілля, хоча жодних підозр про її хворобу не було! Як з’ясувалося, дівчина померла від менінгококової інфекці.

Додамо, Уляна Супрун стверджує, що вакцинація — єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. І це, як вона стверджує, доведено беззаперечно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

admin