Тренер «Олександрії» Володимир Шаран: Ми заслуговували на нічийний результат

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран поділився думками після гостьової поразки від київського «Динамо» (0:1) в матчі 11-го туру УПЛ.

«Напевно, вперше за багато років я не задоволений результатом матчу з «Динамо». Тому що вважаю, що ми ні в чому не поступалися супернику і звичайно заслуговували на нічийний результат. Але майстерність динамівських футболістів безумовно вище, ніж олександрійців. Грою задоволений. Ми досить непогано виглядали в цій грі. І комбінували… Але не вистачає завершального удару. Ми намагалися накривати суперника вище, нав’язувати йому боротьбу на його половині поля. В результаті отримали дуже швидку контратаку. Вона нас трохи надломила, але все одно в подальшому ми не розкривалися.

У перерві попросили хлопців зіграти акуратніше в захисті, тому що у динамівців були моменти збільшити свою перевагу. Звичайно, ми хотіли зрівняти рахунок, і для цього були можливості, особливо в кінці гри. Банада міг завершувати, але зробив передачу на Шастала. В цілому я задоволений, але дуже багато сил було витрачено. Тепер завдання відновитися до четверга. Сподіваємося, що у Франції в матчі Ліги Європи ми зможемо показати результат, який потрібний всій Україні, щоб поповнити очковий баланс», – цитує Володимира Шарана dynamo.kiev.ua.

 

 

admin