Львівська облрада звинуватила прем’єр-міністра Гончарука у державній зраді

Львівська облрада заявила про загрозу національній безпеці від запровадження ринку землі. Депутати висловили недовіру уряду та вимагають відставки Кабміну на чолі з Олексієм Гончаруком.

Відповідне звернення до керівництва держави облрада підтримали 54 депутати з різних фракцій на сесії у вівторок, 19 листопада.

Загалом у Львівській облраді є 84 депутати, передає Zaxid.net. На думку депутатів Львівщини, Верховна Рада підтримала в першому читанні проект закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”, знехтувавши численними зверненнями громадян, сільгоспвиробників, громадських організацій, рішеннями понад 100 місцевих рад стосовно необхідності продовження дії мораторію на купівлю-продаж землі. “Статус української землі звели до рівня звичайного товару, який може купити кожен, хто заплатить більші гроші.

Це загроза національній безпеці, і створюють цю загрозу найвищі посадові особи держави. Ми розцінюємо такі дії як дії, що містять ознаки державної зради”, – йдеться у зверненні.

admin