0

Богословська назвала Порошенка очільником корупції в Україні

Кандидат у президенти України, екс-нардепка від «Партії Регіонів» Інна Богословська назвала діючого президента Петра Порошенка очільником корупції в Україні.

Таку заяву Богословська зробила під час засідання президентського клубу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Президент у власній країні сьогодні очолює корупцію, він має незаконні офшорні рахунки, веде бізнес у країні-агресорі, розширює власну торгівельну мережу», – заявила Інна Богословська.

За словами кандидатки у президенти, наступним президентом України має бути людина, яка ніколи не мала офшорних рахунків і не має власного бізнесу.

Дорікнула Богословська і своїм основним політичним опонентам:

«Тимошенко, Порошенко, Ляшко, які кажуть, що вони борються з корупцією, є найбільшими корупціонерами. Купівля голосів, роздача посад – так у нас відбувається підготовка до виборів».

Нардеп Віталій Купрій, який також оголосив про намір балотуватись у президенти, зазначив, що є ініціатором «громадської прокуратури», яка веде 55 справ проти топ-чиновників України.

«Практично все керівництво держави є фігурантами справ Громадської прокуратури. Зокрема, ми досягли відкриття кримінального провадження щодо того, що Порошенко платив США за зустріч з Трампом», – заявив Купрій у дебатах з Богословською.

Раніше екс-«регіоналка» Інна Богословська заявила про намір балотуватися в президенти України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *