0

Юрій Бойко: Закладених в бюджет коштів не вистачить на субсидії

Бюджет в Україні формується таким же шляхом, як і минулого року. Збільшуються виплати на правоохоронні органи, на силовиків, і зменшуються соціальні виплати.

Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат, голова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За словами голови «Опозиційного блоку», у них дві головні претензії до сьогоднішнього бюджету.

«Перше – немає зменшення тарифів на газ і закладається 55 млрд гривень дотацій в субсидії, а це менше навіть, ніж цього року. Це означає, що її не вистачить для бажаючих, для тих людей, які потребують допомоги в субсидіях», – заявив Бойко.

Він також додав, що «сьогодні вже не вистачає 20 млрд гривень, а з урахуванням збільшення тарифів на газ на 23%, ще більше не буде вистачати субсидій».

«Друге – у нас тільки на 5% збільшуються соціальні виплати, а тільки офіційна інфляція 7,4% закладається і зрозуміло, що вона буде більше. Тобто у нас реальне йде зменшення соціальних виплат. При цьому збільшення виплат на силовиків», – підкреслив політик.

За словами Бойко, «це бюджет поліцейської держави з бідним населенням». «Ми за це голосувати не будемо», – резюмував він.Нагадаємо, раніше політик Святослав Стеценко, який заявив про намір балотуватись у президенти України, звинуватив чинну владу в умисному руйнуванні економіки країни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *