0

Гриценко про звинувачення в розкраданні армії: Чому ж я не у в’язниці?

Кандидат у президенти від партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко називає всі звинувачення на свою адресу в розкраданні армії безпідставними, адже жодного кримінального провадження проти нього не порушено.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK.

Гриценко зауважив, що всі звинувачення проти нього чомусь з’являються перед виборами.

«Цього всього «мочилова» зовсім не було, воно з’явилося в 2014 році, коли почалися вибори. Пройшли вибори й нічого не було чутно чотири роки. Зараз будуть вибори і знову почалося. Я – ніхто, я доторканний, а в них прокурор, НАБУ, ДБР, САП, то чому я не у в’язниці, якщо я щось знищив, розікрав, розпродав? Мене жодного разу на допит не викликали, ну хіба не дивно?», – сказав політик.Він запевнив, що після всіх звинувачень почувається абсолютно спокійним і впевненим у собі. Створення ж у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії, як стверджує Гриценко, зовсім його не хвилює, бо зрозуміло чим завершиться її робота.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко під час засідання тимчасової слідчої комісії парламенту заявив, що влада перевірить усіх колишніх міністрів оборони, в тому числі Анатолія Гриценка, аби з’ясувати, хто став причиною знищення української армії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *