0

Нардеп від партії Ляшка переписав на помічницю компанію на Мальті та яхту – ЦПК

Народний депутат від «Радикальної партії» Сергій Скуратовський протягом двох років не декларував мальтійську компанію і яхту, яку згодом переписав на помічницю.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

Згідно з даними офіційного реєстру республіки Мальта, Скуратовський у 2015-2016 роках був єдиним власником мальтійської компанії «Bogena Ltd».

Компанія володіє яхтою із однойменною назвою. У декларації нардепа за 2015-2016 роки не внесена ані мальтійська компанія, ані яхта.

Зазначається, що власницею компанії «Bogena Ltd» тоді була і сьогодні залишається помічниця народного депутата Олена Добровольська

Сам нардеп у відповідь на запит журналістів повідомив, що лише іноді користується яхтою.

Також повідомляється, що у вересні 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо нардепа через декларування недостовірної інформації.

У ході обшуку офісу, який до червня 2017 року належав компанії дружини Скуратовського «Грін-грей», слідчі також виявили документи щодо яхти «Bogena Ltd».

Окрім того, в офіційному реєстрі республіки Мальта міститься повідомлення про передачу акцій компанії «Bogena LTD» Сергієм Скуратовським своїй помічниці Олені Добровольській.

Згідно з ухвалою суду, окрім компаній Скуратовський не вніс до декларацій за 2015-2016 роки цілий список автомобілів та яхту.

Як повідомлялося раніше, у центрі Києва викрали автомобіль, яким користувався нардеп від «Радикальної партії» Сергій Скуратовський. В авто крім документів були 2 пістолети з дозвільними документами і гроші.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *