0

Ляшко на засіданні Кабміну: «Це ви перетворили країну в балаган»

Сьогодні на засіданні Кабінету міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його у балагані в країні, і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Про це йшлося під час засідання Кабміну України, яке транслював телеканал ZIK.

 «Ви приходите на засідання Кабміну і кричите мені на праве вухо. Це вам балаган чи що?», – обурюється прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

На це Олег Ляшко відповів: «Вам треба на ліве кричати? Це ви перетворюєте країну на балаган, обікрали її, півтора мільярди гривень премії Коболєву виписали і не повертаєте ці гроші! Мільйонні зарплати платите».

Лідер радикалів пояснив, що вони вимагають відставки голови правління НАК «Нафтогаз України».

«Ми вимагаємо від уряду не продовжувати контракт з головою НАК «Нафтогаз» Андрієм Коболєвим, аж поки півтори мільярди гривень премії, які вони собі виписали, не будуть повернуті в Україну. Також вимагаємо унормувати питання оплати праці чиновників, керівників державних компаній. Не може бути так, що п’ять мільйонів пенсіонерів отримує по півтори тисячі гривень, а мільйони отримують державні чиновники», – каже Олег Ляшко.

Також Олег Ляшко звертає увагу на те, що не всі українці, які цього потребують, отримують субсидії.

«Євгенія Гірська із села Заруддя, що на Тернопільщині, має 72 роки, є інвалідом першої групи і субсидію не отримує. Тетяна Василівна зі села Моринці, на Черкащині – пенсіонерка, яка відрізала собі газ, бо не може за нього платити 1600 гривень щомісяця. А Коболєву виплачують мільйонні зарплати за рахунок людей, які отримують копійчані пенсії», – додає радикал.

«Контракт з головою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим не можна продовжувати. Треба повернути півтори мільярди гривень, які він вивів в офшори, не обмінюйте людей. Необхідно ухвалити закон, щоб не більше п’ятнадцяти відсотків доходу сім’ї платили за комуналку», – каже Олег Ляшко.

На виступ лідера радикалів відреагував віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, Він розсміявся зі слів Олега Ляшка, і той перейшов на особисті образи. 

«Зубко, не смійся. Досмієшся. Через місяць не буде Петра, я побачу, де ти будеш. Ви подивіться на них, бачите, як їм весело? Це тому що в них космічні зарплати і вони нормально живуть. П’ять років грабували країну, а тепер за місяць до виборів імітують боротьбу з бідністю і думають, що народ такий дурний, що їх знову вибере. Хто тебе, Зубко, обере? Навіть у колгосп ніхто не візьме», – говорить Олег Ляшко.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів ухвалить рішення про продовження контракту з правлінням НАК «Нафтогаз України» та його головою Андрієм Коболєвим.

Дивіться також: Зубко, не смійся, бо не буде Петра і побачимо, де ти будеш, – Ляшко 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *