0

Дали задньої: у МАФах знову дозволять продавати алкоголь

Сесія Львівської міської ради сьогодні, 23 травня, під тиском бізнесменів, які пікетували надворі, доручила підготувати на наступне засідання ухвалу про відтермінування заборони на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв в МАФах до кінця 2019 року.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, «за» таке рішення проголосували 42 депутати.

Відтермінувати свою заборону депутатам запропонував укропівець Ігор Телішевський. Він заявив, що голосуючи за заборону, депутати «самі не знали за що голосують».

«Питання було проголосоване неочікувано і депутати самі не знали, за що голосували. На колегії Андрій Садовий вирішив поставити питання, щоб забрати весь алкоголь з міста Львова. Депутати наголосили на тому, що це має бути декларативний характер, але ми в тому напрямку маємо працювати. Якимсь чином додатковим питанням з’явилося про так зване вилучення МАФів з комплексної схеми, якщо вони будуть продавати алкоголь, і з’явився перелік 260 МАВів, хоча ми про це не домовлялися. Багато депутатів не розуміли, за що вони голосують», – сказав Телішевський.

Він також зазначив, що підприємці вклали кошти у придбання ліцензій на продаж алкоголю.

Інші обранці також відзначали, що рішення будо ухвалене поспіхом та без доримання процедури  

Відтак, депутати проголосували протокольне доручення – підготувати на чергове сесійне засідання ухвалу про відтермінування заборони на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв в МАФах до кінця 2019 року. За логікою депутатів, за цей час підприємці зможуть перепрофілювати свій бізнес. Окрім того, має бути створена спеціальна комісія, до якої увійдуть усі зацікавлені сторони.

Нагадаємо, невдоволені забороною на продаж алкоголю власники кіосків сьогодні пікетували мерію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *