0

Поширення Covid-19 треба терміново винести на Радбез ООН, – Кулеба

Поширення Covid-19 треба терміново винести на Радбез ООН, – Кулеба
Поширення Covid-19 треба терміново винести на Радбез ООН, – Кулеба

Україна, населення якої страждає від продовження збройної агресії, підтримує мирні заклики Генерального секретаря ООН в умовах стрімкого погіршення епідеміологічної ситуації з поширенням вірусу Covid-19 у світі.

Про це повідомляється у заяві міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби розміщеній на сайті МЗС.

“Всі шість років ми спрямовуємо заклик про припинення вогню на адресу країни-агресора і його збройних формувань, домагаємося його реалізації на різноманітних переговорних майданчиках, у рамках міжнародних організацій”, – заявляє міністр. 

Кулеба переконаний, що “Рада Безпеки ООН, на яку покладено головну відповідальність за підтримку міжнародного миру й безпеки, повинна невідкладно розглянути ситуацію з поширенням Covid-19 як загрозу міжнародному миру і безпеці, спонукати сторони до припинення вогню в усіх ситуаціях збройних конфліктів, у т.ч. в Україні, де російські окупаційні війська продовжують обстріли попри досягнуті домовленості, та вжити першочергові заходи з боротьби з поширенням Covid-19, передусім в умовах конфліктів, окрему увагу приділивши ситуації в зонах бойових дій та на окупованих територіях, у тому числі України”.

У цьому контексті нагальним є належне дотримання державами норм міжнародного права, у т.ч. гуманітарного права та права у сфері захисту прав людини, підкреслює Кулеба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *